Nuotekų valymo įrenginiai

TIK ŠIĄ SAVAITE NUOTEKŲ TALPA 3000 l. KAINA 640,00 EUR

Nuotekų talpa 3000, skirta nuotekų atliekoms, lietaus vandeniui laikyti. Talpa pagaminta iš aukšto slėgio HDPE. Talpos išmatavimas, diametras 1,4 m. aukštis 1,4 m, ilgis 3,0 m. Apžiūros šulinio aukštis 0,3 m, diametras 0,6 m. Talpa 3m3. Nuotekų talpą galima užkasti iki 1,2 m gylio, skaičiuojant  nuo įtekėjimo vamzdžio. Paaukštinimai komplektuojami atskirai, gali būti H 30 ir H 50 aukščio.

 • Lengvas svoris, leidžia taupyti lėšas montuojant,
 • Didelis grunto gniuždymo atsparumas,
 • Garantija 10 metų.
 • plius nemonamas 40 cm paaukštinimas.
 • išmatavimai gali kisti nuo gamintojo reikalavimų.

Talpa 3000, skirta nuotekų atliekoms, lietaus vandeniui laikytiTalpa 3000, skirta nuotekų atliekoms, lietaus vandeniui laikyti

NAUJIENA-BIOLOGINIAI NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI ZBS-6C, KAINA 1500,00 EUR

Mums malonu pristatyti Lenkijos – Prancūzijos  įmonę „WOBET-HYDRET“. Jos šūkis nuo pat pradžių buvo: „Mūsų techninės mintys ir produkcija, skirta aplinkos labui.“ Siekiant šio tikslo, kartu su mokslinių tyrimų institucijomis ir mokslo institutais, sukurtos novatoriškos nuotekų valymo sistemos. Šios sistemos atitinka BS, DIN ir ES standartų reikalavimus. Auganti patirtis ir technologijų plėtra, leido palaipsniui sukurti naujus produktus ir plėsti pasiūlą. Atsižvelgiant į nuolat didėjančius rinkos reikalavimus, buvo pakeisti gamybos įrenginiai, kurie šiuo metu suteikia galimybę visapusiškai aptarnauti klientą, įskaitant konsultavimą, projektavimą ir montavimą. Siūlome optimalius nuotekų valymo variantus vienos šeimos namų, gydymo, taip pat mokyklų, poilsio, ar net nedidelių gyvenviečių. Apie produktų kokybę liudija higienos sertifikatai ir techniniai pažymėjimai. Savo veikloje orientuojamės į kokybę ir profesionalumą. Šie produktai įgijo pripažinimą tiek vietinėje rinkoje, tiek ir užsienyje, nuotekų valymo gaminiai, gavo daugiau nei trisdešimt prizų ir apdovanojimų. Tai leidžia konkuruoti su žinomų šalies ir užsienio firmų produktais.

Pristatome firmos Wobet-Hydret nuotekų įrenginį ZBS, kurios pagrindinė dalis yra biologinis reaktorius. Įrenginys komplektuojamas su pilnai automatizuota valdymo spinta,  kurioje yra oro kompresorius, valdymo blokas, saleniodiniai vožtuvai. ZBS korpusas yra labai atsparus grunto gniuždymui, nereikalinga atskirai įrenginėti nuotekų valymo pado, pakankamai kompaktiškas. Įrenginys su savo kameromis ir bioreaktoriumi pagaminti viename korpuse. Įdiegtos pažangios technologijos ir valdymo funkcijos. Labai efektyvi oro paskirstymo sistema. Rezervuaro viduje plastmasinėmis sienelėmis atskirtos dumblo surinkimo, denitrifikacinės, nitrifikacinės separacinės zonos. Sistema išsiskiria tyliu kompresoriaus darbu, patikima oro padavimo sistema ir ekonomišku aptarnavimu. Įrenginys išvalo nuotekas 97% efektyvumu. Talpa pagaminta iš storasienio polipropileno, šios medžiagos patvarumas aplinkos poveikiu yra 50 metų. Minimalus elektros energijos sunaudojomas.

Buitinių nuotekų biologinio valymo pratekamojo tipo įrenginiai  tenkina ES Direktyvos 89/106/EEC reikalavimus ir  atitinka visas standarto EN 12566-3:2006+A1:2009 „Mažieji iki 50 SGS nuotekų valymo įrenginiai. 3 dalis. Gamyklinės ir (arba) statybvietėje surenkamos buitinių nuotekų valyklos“ ZA priedo nuostatas.

ZBS biologinio valymo įrenginys turi atskirą valdymo spintą, kurioje yra sumontuotas elektroninis valdymo blokas, oro kompresorius, saleniodiniai vožtuvai. ZBS automatika-tai naujos kartos pultas, kuris valdo nuotekų valymo procesą ir leidžia laiku pašalinti veikimo sutrikimus, kad įrenginys nepradėtų skleisti nemalonaus kvapo. Jis reguliouja oro padavimo srautus į skirtingas valymo kameras, reguliuoja padavimo intensyvumą ir kiekį. Techninio konteinerio išmatavimai: aukštis-103 cm., plotis-42 cm., gylis-33 cm., į žemę įkasamas muo min 25 cm iki max 40 cm. Techninį konteinerį rekomenduojama statyti kuo arčiau nuoteku įrenginio, geriausia nuo 1-2 m., blogiausiu atveju toliausiais gali nutolti iki 5m. Kita techninio konteinerio funkcijų-nuotekų talpos ventiliavimas.

Palaiko ekonominį režimą. Tai leidžia sunaudoti minimalų elektros energijos kiekį, nes įranga įsijungia tik trumpam laikui. Be to nesant  nuotekų, įrenginys persijungiamas į ekonomini režimą. Pasikeitus gyventojų skaičiui, galima padidinti ar pamažinti oro naudojimo programą.  Naudoja mažai elektros  energijos iki 50 kWh/per metus 1 GE

Įrenginys yra pagamintas iš storasienio polipropileno, kurio sienelės storis  gali siekti iki 12-13 mm. Korpuso forma leidžia atlaikyti dideles apkrovas ir gniuždimus. Konstrukcija yra lengva ir patikima, kas leidžia sumažinti išlaidas montavimo darbuose. Sukurta paaukštinimo sistema, kuri leidžia prisiderinti prie esamų komunikacijų, nenaudojant papildomų išlaidų (perpompavimo šulinių).

ZBS valdymo spinta Spinta ZBS pjuvis

Įrenginys ZBS yra išbandytas ir atestuotas pagal standarta EN12566-3:2006+A 1:2009 ir turi CE ženklinimą.

Biologinio įrenginio tipas Vidutinis mašumas m³/d GE (gyventojų ekvivalentas) BDS5    (kgO2/d) Biologinio valymo įrenginio išmatavimai CE
plotis,cm aukštis,cm ilgis, cm
ZBS-4C 0,80-0,90 4 -6 0,24 120 160 180 +
ZBS-6C 0,90-1,20 6-8 0,36 120 160 280 +
ZBS-8C 1,20-1,60 8-10 0,56 120 160 330 +
ZBS-10C 1,50-2,00 10-12 0,60 120 160 350 +

NUOTEKŲ TALPOS, PRIEŠGAISRINIAI REZERVUARAI, LIETAUS VANDENS SURINKIMO TALPOS

Nuotekų talposFirmos „WOBET-HYDRET“ nuotekų talpos pagamintos iš HDPE plastiko ir yra skirtos surinkti nuotekas, vandenį, lietaus vandenį ir kitus skysčius. Šios talpos yra iš HDPE plastiko su dvigubomis sienelėmis. Tai suteikia pranašumą prieš kitus gamintojus:

 • užtikriną gerą terminę izoliacija, kas leidžia efektyvesni nuotekų išvalymą,
 • suteikia didelį mechaninį atsparumą, kuris sumažina gniuždimo riziką judant gruntui,
 • didelis cheminis atsparumas, PEHD yra atsparus daugeliui cheminių-bazinių ir rūgštinių produktų,
 • nedidelis svoris, mažina transportavimo išlaidas.

Šios talpos yra komplektuojamos su d60 cm apžiūros šuliniu.

Talpa (spausdinimui)

DRENAŽINIAI-BIOLOGINIAI VALYMO ĮRENGINIAI, SEPTIKAS ZBC-2000 TIK 650.00 EUR*

Mums malonu pristatyti Jums įmonę „WOBET-HYDRET“. Jos šūkis nuo pat pradžių buvo: „Mūsų techninės mintys ir produkcija, skirta aplinkos labui.“ Siekiant šio tikslo, kartu su mokslinių tyrimų institucijomis ir mokslo institutais, sukurtos novatoriškos nuotekų valymo sistemos. Šios sistemos atitinka BS, DIN ir ES standartų reikalavimus. Auganti patirtis ir technologijų plėtra, leido palaipsniui sukurti naujus produktus ir plėsti pasiūlą. Atsižvelgiant į nuolat didėjančius rinkos reikalavimus, buvo pakeisti gamybos įrenginiai, kurie šiuo metu suteikia galimybę visapusiškai aptarnauti klientą, įskaitant konsultavimą, projektavimą ir montavimą. Siūlome optimalius nuotekų valymo variantus vienos šeimos namų, gydymo, taip pat mokyklų, poilsio, ar net nedidelių gyvenviečių. Apie produktų kokybę liudija higienos sertifikatai ir techniniai pažymėjimai. Savo veikloje orientuojamės į kokybę ir profesionalumą. Šie produktai įgijo pripažinimą tiek vietinėje rinkoje, tiek ir užsienyje, nuotekų valymo gaminiai, gavo daugiau nei trisdešimt prizų ir apdovanojimų. Tai leidžia konkuruoti su žinomų šalies ir užsienio firmų produktais.

Įrenginio modelis Pralaidumas m³/parą Gyventojų skaičius Įrenginio talpos dydis l. Drenažinės sistemos ilgis m.
ZBC-1000 0,30 iki 3 1000 20
ZBC-2000 0,90 4-6 2000 48
ZBC-3000 1,50 6-8 3000 60
ZBC-4500 2,10 8-10 4500 96
ZBC-5000 2,40 10-12 5000 120

Firmos „WOBET-HYDRET“ gaminiai pasižymi:

 • ilgaamžiai gaminiai,
 • nuotekų valymui nenaudojama jokių cheminių medžiagų,
 • išvalyti nuotekos neskleidžia nemalonaus kvapo,
 • nedidelis metinis dumblo susidarymas,
 • lengvai montuojami ir transportuojami,
 • minimali eksploatacinė priežiūra.

Nuotekų įrenginio ZBC-3000 montavimo schema, įrenginį ZBC-3000 galime pakeisti ZBS-6C ar ZBB-7C

Taip pat skaldą galima keisti drenažiniais paketais, tuomet trumpėja drenežinio lauko ilgis.

ZBC-3000 brezinys

Pagamintiems „WOBET-HYDRET“ nuotekų valymo gaminiams suteikiama 10 metų garantija.

 • be drenažinės sistemos

NUOTEKŲ ĮRENGINIO ZBC-4500, KAINA TIK

1250.000 EUR

ZBC-4500 talpos brezinys

Nuotekų valymo gaminiai atitinka Europos Sąjungos teisės aktus ir turi CE ženklinimą.

Nuotekų talpa     Nuotekų talpa