Sertifikatai

vandens filtrai sertifikatai null

  • IS0 9001 Tai visame pasaulyje žinomas sertifikatas. ISO 9001 sertifikatu ženklinama tik aukšciausios kokybės produkcija. Iš visų vandens filtrų gamintojų kompanija „ECOWATER SYSTEMS“ pirmoji pasaulyje apdovanota šiuo sertifikatu.
  • Good Housekeeping Seal Tai amerikiečių gerai žinomas sertifikatas. Šiuo sertifikatu Amerikoje apdovanoti aukšciausios klasės produktų gamintojai. Gauti šį sertifikatą yra itin sunku. „Good Housekeeping“ kompanija yra atsakinga už produktus, kuriems išdavė savo sertifikatą. Esant produkto defektui arba stambiam gedimui, kompanija „Good Housekeeping“ įsipareigoja dviems metams, nuo įsigijimo datos, pakeisti produktą nauju arba grąžinti pirkejui visą sumoketą sumą.
  • Underwriters Laboratories Seal (UL) Ši kompanija testuoja, įvertina ir sertifikuoja elektrinę ir mechaninę produktų dalį. Ši kompanija analizuoja gaisro pavojų kylantį del įrenginiuose naudojamos elektrinės bei mechaninės dalies, o taip pat pavojų kylantį dėl elektros srovės bei vandens  pratekėjimo. “ECOWATER SYSTEMS” ir CLACK corporation gaminiai yra sertifikuoti UL sertifikatu.
  • NSF Tai tarpautinė JAV sveikatos apsaugos bei saugumo nekomercinė organizacija, produktų kokybės standartų lyderė. NSF organizacija nuosekliai analizuoja produkcijos saugumą, poveikį žmogaus sveikatai. Amerikoje ji turi sukaupusi 60 metų patirtį. NSF sveikatos ir kokybės organizacija labiausiai koncentruojasi į vandens bei maisto saugumą. Dar garseja aukštomis sveikatos ir ekologijos ekspertizių technologijomis. Profesionalūs inžinieriai, chemikai, toksikologai, ekologai bei kitų sričių patyrę specialistai, savo kokybės ženklu pažymi tik griežtus standartus atitinkančius produktus.
  • Quality Association Gold Seal Water Quality Association” kompanija nuolat tikrina ir testuoja savo ženklu pažymetą produkciją. Vienintelė kompanija pasaulyje “ECOWATER SYSTEMS” yra pelniusi du auksinius “Water Quality Association” apdovanojimus!
  • Canadian Standards Association Certification (CSA) ECOWATER SYSTEMS” produkcija įvertinta ir sertifikuota Kanadoje. Tai valstybinė Kanados organizacija sertifikuojanti tik aukščiausios kokybės produktus, kurie griežtai atitinka “CSA” keliamus kokybės kriterijus.
  • DIN® sertifikuota Vokietijos nacionalinės standartų organizacijos.