Vandens filtrai

TAPWORKS vandens filtrai

Vandens nugeležinimo filtrai TapworksTAPWORKS vandens filtrų prekybinis ženklas yra vienas žymiausių ir seniausių pasaulyje. TAPWORKS gamybos patirtis siekia daugiau nei 80 metų (pirmasis patentuotas minkštinimo filtras įregistruotas 1925m). Ši kompanija yra viena moderniausių gamyklų vandens valymo srityje. TAPWORKS priklauso didžiausiai pasaulyje gamintojai tokios įrangos JAV korporacijai Marmon grupei. Šiai korporacijai priklauso  pirmaujanti ir galingiausia Amerikiečių filtrų kompanija „ECOWATER SYSTEM“. TAPWORKS filtrai yra gaminami dviejuose ECOWATER SYSTEM gamyklose, esančios JAV ir Kanadoje, tadel filtrai klientam pristatomi visiškai surinkti ir paruošti naudojimui. Visi filtrai pirmiausia yra testuojami. Todėl šie filtrai itint saugūs. Reiklesni klientai įvertins įrenginių novatoriškumą ir išskirtinį dizainą. TAPWORKS užtikrina naujausias technologijas ir aukščiausia kokybę atitinka sertifikatus ISO 9001 ir Water Quality Association.


Clack corporation vandens filtrai

Clack corporation“ įkurta daugiau kaip prieš 50 metų. Šeimos įmonė, kuri išaugo ir tapo viena  pirmaujančių pasaulio gamintojų ir platintojų vandens valymo komponentų, bei geriamojo vandens filtrų. Nuo jos centrinė būstinės, Windsor, Wisconsin ir papildomų gamybos įrenginių gamyklų, Rogers, Arkansas, Clack aptarnauja klientus JAV ir visame pasaulyje.  Clack gaminami vandens filtrai, druskos talpos, užpildai, filtrų korpusai, parduodami visame pasaulyje. Pagrindinė pasisekimo priežastis, nuoseklus rinkos stebėjimas ir gebėjimas klientams tiekti aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas. Clack gamybinė bazė, turinti moderniausią liejimo, pūtimo, presavimo įrangą, leidžia patiekti didžiausią asortimentą druskos talpų, filtro korpusų ir papildomų komponentų reikalingų, vandens filtrų gamybai. Daugiau nei 50 metų patirtis, leidžia gaminti ir platinti gerai žinomų užpildų seriją, tokių kaip, Birm ®, MTM ®, filtras-Ag ™, mangano greensand, Corosex ®, Kalcitas, Pyrolox ®, antracito, granatas, žvyras, Ionac ® ir Dowex ® jonų mainų dervos ir Calgons aktyvuota anglimi. Naujos technologijos ir medžiagos nuolat keičiasi vandens valymo rinkoje. Inžinerinis personalas integruojantis į naujausią informaciją,  CAD / CAM technologijas, naudojant programinę įrangą, tokią kaip AutoCAD, Pro-inžinierius, ir Solid Works naudoja kuriant naujus gaminius. Gaminami produktai nuolat išbandomi ir tobulinami, kad pasiektu kuo geriausius rezultatus, mažintų išlaidas, ilgintu patikimumą ir ilgaamžiškumą. Kaip vandens filtrų lyderė, CLACK korporacija,yra aktyvi ir pastovi  „Water Quality Association“ narė.

Clack logo

Vandens filtrų svarba

Vanduo – tyriausia gyvybės versmė, tačiau ar žinote, jog gryno, be priemaišų vandens galima rasti nebet kalnuose, stalagtitų ir stalagmitų urvuose Kiekvienas vandens šaltinis turi įvairiausių priemaišų, netgi atrodantis skaidrus vanduo kai kada gali būti netinkamas vartoti

Vanduo – bene puikiausias tirpiklis. Jame galime rasti įvairiausių druskų, metalų, organinių priemaišų. Daugybė vandenyje ištirpusių medžiagų neigiamai veikia ne tik žmogaus organizmą, bet ir kenkia įvairiems buitiniams prietaisams. Kietas vanduo, kuris aptinkamas daugelyje Lietuvos vandens šaltinių, turi perteklinį kalcio, magnio ir kitų mineralų druskų kiekį. Dėl to formuojasi kalkių nuosėdos, atsiranda baltų dėmių ant indų, kriauklių, vonios, ilgai neužverda arbatinukas ar sunkiai įšyla šildytuvas, greitai genda skalbyklė. Dėl užkalkėjusių vandens šildymo elementų paviršių silpnai bėga vanduo iš dušo, čiaupo, blogai tirpsta muilas. Kietas vanduo trumpina vandentiekio sistemos, kriauklių, unitazų, dušų ir kt., tarnavimo laiką, kalkių nuosėdų valymas tampa pagrindine problema, patiriama ne tik didelių (kai kurių mokslininkų skaičiavimais – iki 30 proc.) energijos nuostolių, bet ir žalos gyventojų sveikatai.

Daugelį šių problemų išspręsti galima naudojant modernius vandens filtrus, kurie ne tik valo vandenį nuo kenksmingų priemaišų, bet ir visapusiškai gerina jo kokybę.

Vandens filtrai – gaminys, kurio tobulinumu nuolat domisi mokslininkai ir gamintojai. Esmė ta, jog vienoje vietovėje vandenį reikia minkštinti, kitoje – šalinti nitratus, sieros vandenilį ar kitokias priemaišas.  Filtrų paskirtis – subalansuoti vandenyje esančių medžiagų kiekius taip, kad jų santykis būtų kuo tinkamesnis vartotojui. Tik aukštos kvalifikacijos profesionalai gali pritaikyti vandens filtrus esančiuose namuose, gyvenvietėse, vaikų ugdymo ar gydymo įstaigose. Mes nuolat plečiame filtravimo sistemų asortimentą, pasirinkdami pačius geriausius sprendimus, aukščiausios kokybės produktus.

Dirbame didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, esame pasiekiami visos Lietuvos gyventojams. Konsultuojame ir padedame spręsti iškilusias problemas. Bendradarbiaujame su žymiausiomis firmomis, dirbančiomis vandens filtravimo sferoje, kurios gali patiekti vandens filtrus, pilnai atitinkančius ISO standartus ir turinčius ES sertifikatus. Siekiame, kad vanduo į privačius namus, butus, biurus ir komercines įmones patektų atitinkantis LR higienos normas.